מציאת המתאם המתאים לחיבור מערכת המיזוג שלך למערכות ניהול מבנה או בית חכם

ישנן מספר גישות לאיתור המתאם המושלם לאינטגרציה בין מערכת המיזוג שלך לבית החכם או מערכת ניהול המבנה. להלן האפשרויות מהן ניתן לבחור:

שימוש באשף

האשף האינטואיטיבי שלנו הוא כלי המפשט את תהליך מציאת המתאם המתאים. האשף ינחה אותך שלב אחר שלב, ויבקש ממך להזין מידע ספציפי כגון יצרן המזגן שלך והפרוטוקול שבו אתה מתכנן להשתמש לחיבור למערכת הבית החכם או מערכת ניהול המבנה שלך. בהתבסס על הקלט שלך, לאחר מכן האשף יסנן ויציג את המתאמים המתאימים לצרכים שלך.

לחצו כאן כדי לפתוח את האשף.

פירוט כל המתאמים לפי יצרן המזגנים

אם אתם מעדיפים לבחון את כל האפשרויות הזמינות עבור מערכת מיזוג האוויר הספציפית שלך, ארגנו רשימה מקיפה של מתאמים המבוססת על יצרני מזגנים. כל שעליך לעשות הוא לבחור את יצרן מערכת המיזוג שלך, והמערכת תציג את כל המתאמים הזמינים התואמים למערכת שלך.

לחצו כאן כדי לרשום את כל המתאמים לפי יצרן המזגנים

פירוט כל המתאמים לפי פרוטוקול

במקרים בהם כבר החלטתם על הפרוטוקול לחבר את מערכת המיזוג שלכם למערכת ניהול המבנה או הבית החכם שלכם, תוכלו לצפות ברשימת המתאמים שלנו המאורגנת לפי פרוטוקול. בחרו את הפרוטוקול הרצוי, כגון KNX, BACnet או Home Assistant, והצג את כל המתאמים התואמים.

לחצו כאן כדי לרשום מתאמים לפי פרוטוקול

פירוט כל המתאמים לפי יצרן המתאמים

לחלופין, אם יש לכם העדפה ליצרן מתאם ספציפי,כגון Intesis. Cool Automation או EGI תוכלו לעיין בקטלוג המתאמים שלנו הממוינים לפי יצרנים. בדרך זו, תוכלו לחקור את כל המתאמים הזמינים המיוצרים על ידי היצרן המועדף עליך.