ארת’ גודנס בע”מ הוקמה בשנת 2009, זכתה להכרה כמומחית מובילה באבטחת טכנולוגיה תפעולית (OT) ואבטחת מידע (IT). מתמחים באוטומציה של מבנים, אבטחת מידע ותכנון ואוטומציה של תאורה חקלאית, אנו מספקים פתרונות מאובטחים ומקיפים לשילוב מערכות מיזוג ותאורה במערכות ניהול מבנים (BMS) ובתים חכמים.

המיומנות שלנו משתרעת מעבר למערכות מגורים וכוללת מפעלים ומתקני תשתית. אנו נותנים עדיפות לערוצי תקשורת מאובטחים בסביבות תובעניות אלו, ומציעים פתרונות חזקים העומדים בתקני אבטחה מחמירים.

כיועצים לתאגידים גדולים, המיקוד שלנו נמצא בהנחיית חברות במסע האוטומציה שלהן. אנו מביאים לידי ביטוי את המומחיות המיוחדת שלנו בבקרת מיזוג אוויר, בתים חכמים ותקשורת OT ו-IT מאובטחת, ומבטיחים שהלקוחות שלנו יקבלו הדרכה ופתרונות מהשורה הראשונה.

כשותפה וחברה בארגון ה-KNX, המחויבות שלנו לסטנדרטים בתעשייה היא בלתי מעורערת. שותפות זו מעצימה את יכולתנו לספק ללקוחותינו פתרונות אמינים ותואמים לתעשייה.

הקטלוג שלנו כולל מגוון רחב של מתאמים התואמים לכל יצרני HVAC הגדולים, המשלבים פרוטוקולים סטנדרטיים כגון Modbus, BACnet, KNX, ASCII. השותפויות עם מובלות בתעשייה, Intesis ו-Cool Automation, מגדילות עוד יותר את ההיצע שלנו, ומספקות שילוב של פתרונות מקוריים ומהימנים של צד שלישי.

חדשנות היא חלק בלתי נפרד מהפעילות שלנו. אנו משלבים פתרונות מבוססי ענן ומדגישים אבטחת מידע איתנה, ומבטיחים שהשירותים והמוצרים שלנו יישארו לפני ההתפתחויות בתעשייה. גישה עתידית זו מציבה אותנו בחזית נוף הטכנולוגיה של הבית החכם וה-BMS המתקדם במהירות.

המשימה שלנו בחברת ארת’ גודנס בע”מ היא כפולה – לפשט אוטומציה של מבנים ולחזק את האבטחה שלה. אנו מחויבים לשיפור השליטה והקישוריות של סביבות בניין תוך הבטחת אוטומציה מתקדמת של בניין נשארת מאובטחת, נגישה וידידותית למשתמש.

הצטרפו אלינו וצאו למסע לעבר ניהול מבנים מאובטח, יעיל וחכם יותר.